NAŠE AMBASADORKY

SOŇA KOTULKOVÁ

Novinářka na volné noze a běžecká bloggerka. S manželem Michalem jsou oba vášnivými běžci a mají úspěšný blog o běhání Running2.cz a vedou i pravidelné běžecké výběhy. Soňa miluje cestování a trailové běhání, jejím zatím největším úspěchem by 48 kilometrový ultra závod v polské Lemkowyně. 

www.running2.cz

https://www.instagram.com/running2.cz/

 

TONI GALUŠKOVÁ

Toni je profesionální sportovec. Vodní slalom jezdí už od šesti let a kanoistiku na divokých vodách si doslova zamilovala. Být juniorská mistryně světa 2017,2019 a Vicemistryně Evropy 2017, 2019 ve vodním slalomu jsou opravdu dobré výsledky. Až pověsí profesionální sport na hřebíček, tak by se chtěla stát pilotkou dopravních letadel. A miluje kytky, speciálně prý ty flowerskové.

https://www.instagram.com/tonigaluskova/

 

 

HOLKY VE FORMĚ

Bára a Lenka jsou vášnivé sportovkyně, kamarádky, co před několika lety začaly psát blog, vedly běžecké tréninky a pomáhaly lidem kolem nich začít běhat. Lenka si ráda odpočine při józe a Bára propadla CrossFitu. Krásně se doplňují a jejich cílem je být motivací a inspirací pro jejich čtenářky a to nejen po sportovní stránce, ale rozepisují se i o zdravém a vyváženém stravování, o zážitcích z cest, závodů.

www.holkyveforme.cz

https://www.instagram.com/holkyveforme/

 

 

ŠÁRKA MARTINŮ-TŮMOVÁ

Šárka je něžná vypravěčka vzpomínek - svatební a rodinná fotografka. Fotí tak, jak to v danou chvíli cítí. Nic nepřikrášluje. Dává přednost přirozenosti před dokonalostí. Na první místo řadí svou rodinu. Kdykoliv mohou, vyráží na cesty jejich obytnou dodávkou po Evropě. Běhají, lezou po skalách, jezdí na kole, hlavně že jsou SPOLU.

www.sarkamartinu.com

https://www.instagram.com/sarkamartinu/

 

LENKA BURIANOVÁ

Lenka ve 13ti letech začala atletikou a úplně jí propadla. Sbírala medaile z MČR, z běhů na 400m a 800m. V letech 2013-2017 se věnovala běhu do schodů a k nevětším úspěchům jednoznačně patří 2. místo na ME a 3x první a podvakrát 3. místo ve světovém žebříčku. Lenka cestuje za závody po celém světě (Čína, Rakousko, Německo,…) Na konci roku 2019 přišel zlom, našla lásku v překážkových závodech, tedy těch OCR (Predator race, Army run...). Nejraději si Flowerski ladí k oblíbenmým čelenkám Bjež.

 

https://www.instagram.com/l_e_n_u_l_k_a_/

 

 

JANA POŠTOVÁ

Ihned po škole nastoupila na Zdravotnickou záchrannou službu hl. m. Prahy jako operátorka zdravotnického operačního střediska a po pár letech dostala nabídku být mluvčí ZZS HMP. Vždy má slazené Flowerski ke zdravotnické uniformě a je hrdou ambasadorskou naší značky. Volný čas nejraději tráví sportem – běhá, jezdí na kole i koloběžce a leze na stěně.

https://www.instagram.com/janicka4444/