DOPRAVA A PLATBA

Naším cílem je dopravit k Vám zboží co nejdříve, proto jej odesíláme většinou nejdéle do druhého pracovního dne od zaplacení objednávky. U dobírek zboží odesíláme taktéž. Způsob dopravy je stanoven na základě Vašeho výběru. Pokud Vám zásilka nebyla doručena, nebo se vyskytl jiný problém, neváhejte kontaktovat na e-mailu info@flowerski.cz či telefonicky na 777 558 094.

ZPŮSOB A CENÍK DOPRAVY PO ČESKÉ REPUBLICE

DOPRAVA ZDARMA OD 4 PÁRŮ NÁUŠNIC ČI NAD HODNOTU 720,- KČ 

Soubor:Zasilkovna logo.png – Wikipedie Zásilkovna - dodání na Vámi vybranou pobočku ( doručení 2 – 5 pracovních dnů ) - 65 Kč ( v případě dobírky +60 Kč )
Doporučené psaní - Česká pošta ČESKÁ POŠTA Doporučené psaní - dodání na vaší adresu ( doručení 2 – 5 pracovních dnů ) - 75 Kč ( v případě dobírky +60 Kč )
ČESKÁ POŠTA Balík do ruky - dodání na vaší adresu ( doručení 2 – 5 pracovních dnů ) - 130 Kč
OSOBNÍ ODBĚR - zboží můžete vyzvednout po domluvě na tel. 777 558 094 přímo v našem Flowerskovém ateliéru ZDAR­MA. Objednávku lze platit hotově na místě. Adresa: Nádražní 248, 342 01 Sušice

ZPŮSOB A CENÍK DOPRAVY PO SLOVENSKÉ REPUBLICE

PPL Balík do ruky - dodání na vaší adresu ( doručení 2 – 5 pracovních dnů ) - dle platného ceníku PPL ( v případě dobírky +60 Kč )

Prodejce si vyhrazuje právo kdykoliv změnit počet dnů doručení a prodloužit tak tím dobu doručení.

  • DOPRAVA ZDARMA - Při objednávce nad 720Kč či objednání 4 párů Flowersek (platba předem na bankovní účet) dobírka + 60 Kč
  • OBJEDNÁVKA DO ZAHRANČÍ - Objednávku je možné zaslat i do zahraničí po předchozí domluvě na na e-mailu info@flowerski.cz či telefonicky na 777 558 094. Podle státu, velikosti a váhy balíku je určena konečná cena dopravy. Objednávku je možno zaplatit pouze převodem na bankovní účet .

BANKOVNÍ SPOJENÍ

Číslo účtu : 2701335785/2010
IBAN : CZ56 2010 0000 0027 0133 5785
SWIFT : FIOBCZPPXXX
Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, které získáte při dokončení objednávky.

U objednávek s možností platby kartou je možné zaplatit zboží platebními kartami, vydanými oběma nejrozšířenějšími provozovateli platebních karetních systémů MasterCard a VISA. Akceptujeme platební karty s označením MasterCard, Maestro, Visa a VISA Electron.

 

Převodem GoPay

Platební bránu GoPay provozuje společnost GOPAY s.r.o., v rámci služeb platebního systému GoPay www.gopay.cz. Tato služba nabízí online platební metody v rámci jediného uživatelského rozhraní. Při požadavku k platbě je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde provede výběr preferované platební metody. Posléze je zákazník přesměrován na rozhraní zvolené platební metody, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů a k dokončení platby.

 

DOBÍRKA

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na vámi určené adrese. Služba dobírky je zpoplatněna částkou 30 Kč.