NÁŠ TÝM

Markéta Stulíková, zakladatelka značky 

Je hlavou i srdcem značky. Udává její směr, vymýšlí nové produkty, volí barvy pro ně, řeší vše, co nejde delegovat a snaží se, aby každý ve firmě byl spokojen. Nadevše miluje svoji rodinu, pohyb v přírodě a cestování. Relaxovat ji najdete se štětcem v ruce a hlavou v oblacích.

"Začínala jsem v roce 2015 úplně sama. Ale jak váš zájem o Flowerski rostl, musela jsem k sobě přibrat pomoc, bez které si to dnes už nedovedu představit. O správu e-shopu a koordinaci výroby se stará kamarádka Markét, o sociální sítě a komunikaci tam Terezka a výrobu zajišťuje tým šikovných žen ze Sušice a okolí. K výrobě používáme kvalitní chirurgickou ocel a pokud je to jen možné, dodavatele volíme ty české. Já jsem momentálně na mateřské dovolené a protože kolem sebe mám skvělou partu, tak značka může kvést dál. Děkuji týme! A děkuji i vám, našim zákaznicím, bez vás by to vše ani nebylo možné." 

stulikova.market@gmail.com

tel. 724 542 337

 

Markéta Pivodová, pravá ruka druhé Markét

Stará se o chod e-shopu, vyřizuje objednávky, posílá balíčky, komunikuje se zákazníky.

"Během covidové doby mě oslovila Markét, zda bych neměla kapacitu jí trochu pomoct s obchodem. Jelikož jsem v té době už desátým rokem pracovala doma na home officu, byla to pro mě výzva. Práce pro FLOWERSKI mě okamžitě nadchla a jsem šťastná, že mohu být součástí tak skvělého kolektivu."

info@flowerski.cz

tel. 777  558 094

 

Tereza Zachová, sociální sítě

Stará se o sociální sítě, sdílí vaše příspěvky a odpovídá na vaše zprávy

"Jsem Tereza a hořím pro sítě, ty sociální. A osud mě přivedl k českým nejbarevnějším náušnicím a já jsem moc ráda, že jsem součástí květinového týmu. Se mnou se nejčastěji setkáte v našem online světě, tedy na Instagramu a Facebooku."